POZİSYONUNA GÖRE İŞ ARA BUL

22 Ocak 2013 Salı

fason dikim atölyeleri eleman arayanlar fason dikime bayan elemanfason dikim atölyeleri eleman arayanlar fason dikime bayan eleman
fason dikim atölyeleri eleman arayanlar fason dikime bayan eleman
FASON DİKİM ATÖLYELERİNE BAYAN ELEMAN ARAYANLAR - İŞ İLANLARI : Tekstil sektöründeki, tüm konfeksiyon ve fason çalışan firmaların, dikiş makinaları ve diğer işleri için bayan eleman arayanlar ile ilgili iş ilanları buradan yayınlanmaktadır, sizde fason atölyeye eleman arıyorsanız, buradan sesinizi ücretsiz olarak duyurabilirsiniz. Düz makina ustası arayanları, ütü paket ustası arayanlar, ayakçı arayanlar, fason dikim atölyesi iş ilanları.

2 yorum:

  1. fason dikim ve fason kesim atölyeleri ile - fason ütü paket ve ilik düğme yapabilen atölyeler arıyorum diyenler, fason iş arıyorum ve fason iş veren firmalar hakkında tüm bilgileri burada bulabilir ve yayınlayabilirsiniz.

    YanıtlaSil
  2. 20 kişilik ekibim ve ilik düğme çıtçıt makinalarımla yürt genelinde firmalarınızın bünyesinde ilik düğme çıtçıt işleriniz itina ile yapılır. YAREN İLİK DÜĞME, Murat ŞEN tel 0539 607 22 86

    YanıtlaSil

İŞ BUL - İŞ İLANLARI - ELEMAN BUL - ELEMAN ARAYANLAR : iş ilanları siteleri iş bulabileceğim siteler iş arıyorum diyenler. üstte yorumlarınızı yazınız.
.

ALTTAN ARADIĞIN İŞİ BUL

Popüler Yayınlar